خرید تور مسافرتی هنگ کنگ - ارزان ترین و به یاد ماندنی ترین سفر

تور مسافرتی هنگ کنگ با قیمت ارزان

تور ارزان هنگ کنگ در سارینا پرواز پارس ، از با کیفیت ترین و ارزانترین تور های آسیا در بین تمامی آژانس های مسافرتی می باشد. با یک نگاه به شرح خدمات و همچنین لیست هزینه ها و قیمت تور می توان دریافت که شما با خرید تور مسافرتی و گردشگری هنگ کنگ ، نه تنها نیازی نیست که هزینه زیادی را صرف کنید ، بلکه لذت مسافرتی ارزان تفریحی بی نظیری به هنگ کنگ خواهید داشت و ما تضمین می کنیم که نهایت لذت را از سفر خود خواهید برد. در ادامه نظر شما را به مشخصات و ویژگی های تور هنگ کنگ تکی و ترکیبی ، جلب می کنیم.

تور هنگ کنگ

تور 6 روزه هنگ کنگ

تور روزه هنگ کنگ 6 روزه

6 شب هنگ کنگ در تور هنگ کنگ

قیمت تور

  • قیمت: 1300 دلار + پرواز

اطلاعات بیشتر

تور هنگ کنگ و کره ( هنگ کنگ و سئول )

تور 10 روزه هنگ کنگ و کره

تور 10 روزه هنگ کنگ - کره

6 شب هنگ کنگ - 3 شب سئول کره جنوبی در تور هنگ کنگ و کره

قیمت تور

  • قیمت: 2450 دلار + پرواز

اطلاعات بیشتر

پکیج های تور آماده را دوست ندارید؟

را تجربه نمایید.

تور گردشگری هنگ کنگ همراه با سفر به ماکائو

تور هنگ کنگ و ماکائو

مقاصد و مدت اقامت

این تور 5 شبه هنگ کنگ ، شامل سفر به هنگ کنگ و ماکائو می باشد.

  • هنگ کنگ ( 5 شب )
  • ماکائو ( 2 شب )
زمان تور
قیمت تور
خدمات و سایر اطلاعات تور
تور هنگ کنگ همراه با دیزنی لند

تور هنگ کنگ - دیزنی لند

مقاصد و مدت اقامت

این تور 6 شبه هنگ کنگ ، شامل سفر به هنگ کنگ و دیزنی لند می باشد.

  • هنگ کنگ ( 4 شب )
  • دیزنی لند هنگ کنگ ( 2 شب )
زمان تور
قیمت تور
خدمات و سایر اطلاعات تور

اطلاعات ویزا ، جاذبه های گردشگری و تور هنگ کنگ

در تور هنگ کنگ که به صورت تکی ارائه می شود ، سفر شما مستقیما و تنها به کشور هنگ کنگ خواهد بود و در تورهای ترکیبی هنگ کنگ ، علاوه بر این کشور ، به یک یا چند کشور آسیایی دیگر نیز سفر خواهید داشت.

Best and Cheapest Hong Kong Tours in Sarina Parvaz Pars travel agency.

در مورد تور های هنگ کنگ می توان گفت که تمامی این تور ها ، به شکل مستقیم توسط سارینا بسته می شود. بدین معنی که در هر تاریخی ، با هر پروازی ، هر هتلی و با هر تعداد روز مورد نظر شما ، امکان پذیر است به طوری که شما می توانید سفر تفریحی یا کاری خود را با توجه به نیاز هایتان ، برنامه ریزی کنید.

تور ارزان هنگ کنگ با قابلیت شخصی سازی بی نظیر از نظر پرواز ، هتل ، تعداد روزها و تمامی زمینه های دیگر

جاذبه های توریستی و گردشگری هنگ کنگ

هنگ کنگ ، جزو دیدنی ترین و زیبا ترین کشور های آسیا است. این کشور همواره جوز توریست پذیر ترین کشور های آسیا روده و هر ساله تعداد بی شماری جهانگرد و توریست ، از این کشور دیدن می کنند. لیستی از دیدنی ترین و جذاب ترین جاذبه های جهانگردی هنگ کنگ در لینک قبلی برای شما گرد آوری کرده ایم تا هنگام سفر به این کشور ، هیچ چیزی را از دست ندهید.

نرخ و قیمت تور هنگ کنگ

 ما سعی می کنیم همواره از ارزان ترین پرواز ها و با بهترین و بالاترین کیفیت استفاده کنیم که با وجود قیمت مناسب ، از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد. این امر موجب کاهش نرخ و ارزان بودن تور هنگ کنگ می شود که صرفه اقتصادی دارد.

نحوه اخذ ویزای هنگ کنگ و مدارک لازم

اخذ ویزای هنگ کنگ ، توسط تیم متخصص سارینا پرواز پارس جهت سفر به هنگ کنگ ، در کوتاه ترین زمان ( فوری ) ، با ارزان ترین قیمت ممکن و به صورت تضمینی انجام میگیرد. همچنین سارینا پرواز پارس ، دارای کارگزاری مستقیم در کشور هنگ کنگ می باشد که اقدامات مربوط به ویزا و تور شما با بالاترین سطح اطمینان ، در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت صورت می گیرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و دریافت جواب سوالات خود در مورد دریافت روادید هنگ کنگ ، به بخش مربوطه در منوی بالای سایت ، مراجعه نمایید.

شما اینجا هستید