تور ایتالیا

تور ایتالیا ارزان صورت گردشگری و تفریحی

یکی از کشور های توریستی اروپای غربیست. پایتخت آن وین ، است. این کشور از نظر گردشگری یکی از مقاصد جدید محسوب می شود که کمتر به آن سفر شده است و این در حالی است که جاذبه های فراوانی برای دیدن دارد و می تواند میزبان متفاوتی برای سفر تفریحی و گردشگری شما در حوزه اروپا باشد.

تور ارزان ایتالیا در سارینا پرواز پارس ، از با کیفیت ترین و ارزانترین تور های اروپا در بین تمامی آژانس های مسافرتی می باشد. با یک نگاه به شرح خدمات و همچنین لیست هزینه ها و قیمت تور می توان دریافت که شما با خرید آن ، نه تنها نیازی نیست که هزینه زیادی را صرف کنید ، بلکه لذت مسافرتی ارزان تفریحی بی نظیری به ایتالیا خواهید داشت و ما تضمین می کنیم که نهایت لذت را از سفر خود خواهید برد. در ادامه نظر شما را به مشخصات و ویژگی های تور ایتالیا تکی و ترکیبی ، جلب می کنیم.

در تور ایتالیا که به صورت تکی ارائه می شود ، سفر شما مستقیما و تنها به کشور ایتالیا خواهد بود و در تورهای ترکیبی ایتالیا ، علاوه بر این کشور ، به یک یا چند کشور اروپایی دیگر نیز سفر خواهید داشت.

در مورد تور های ایتالیا می توان گفت که تمامی این تور ها ، به شکل مستقیم توسط سارینا بسته می شود. بدین معنی که در هر تاریخی ، با هر پروازی ، هر هتلی و با هر تعداد روز مورد نظر شما ، امکان پذیر است به طوری که شما می توانید سفر تفریحی یا کاری خود را با توجه به نیاز هایتان ، برنامه ریزی کنید.

تور ارزان ایتالیا با قابلیت شخصی سازی بی نظیر از نظر پرواز ، هتل ، تعداد روزها و تمامی زمینه های دیگر

نرخ و قیمت تور ایتالیا

 ما سعی می کنیم همواره از ارزان ترین پرواز ها و با بهترین و بالاترین کیفیت استفاده کنیم که با وجود قیمت مناسب ، از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد. این امر موجب کاهش نرخ و ارزان بودن تور ایتالیا می شود که صرفه اقتصادی دارد.

برای مشاهده قیمت های تور های ایتالیا ، در ادامه به لیست زیر مراجعه فرمایید.

نحوه اخذ ویزای ایتالیا و مدارک لازم

اخذ ویزای ایتالیا ، توسط تیم متخصص سارینا پرواز پارس جهت تور ایتالیا ، در کوتاه ترین زمان ، با ارزان ترین قیمت ممکن و به صورت تضمینی انجام میگیرد. درصد تضمین اخذ ویزای ایتالیا ما ، به صورتیست که در تمام 15 سال سابقه کاری آژانس ، هیچ گونه رد ویزا از طرف سفارت ، نبوده.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و دریافت جواب سوالات خود در مورد دریافت روادید ایتالیا ، به بخش مربوطه در منوی بالای سایت ، مراجعه نمایید.

صفحه1 از2

شما اینجا هستید