تور داخلی

تور های داخلی ایران گردی سارینا پرواز پارس

برای سفر تفریحی ، توریستی و گردشگری به نقاط و مقاصد داخلی کشور عزیزمان ایران ، تور داخلی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. در این تور ها می توانید مسافرتی جذاب و خاطره انگیز را با قیمت ارزان و نرخ مناسب به جاذبه های گردشگری ایران داشته باشید.

از مزایای تور داخلی می توان عدم نیاز به مدارک و پروسه های پیچیده از جمله اخذ ویزا ، گذاشتن ودیعه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

قیمت تور داخلی

تور داخلی دارای قیمت بسیار ارزان و مناسب نسبت به تور های خارجی می باشد و دلیل آن هم واضح است که عدم نیاز به پرواز های طولانی ، اخذ ویزا و همچنین همراه داشتن پول زیاد در سفر به شهر های ایران است. چرا که هر آنچه که نیاز داشته باشید می توانید در مقصد برای خود تهیه نمایید و همچنین می توانید مقدار بار زیادی را همراه خود داشته باشید.

در تدارک پکیج تور داخلی در سارینا پرواز پارس ، سعی شده از پرداختن به مقاصد و نقاط گردشگری تکراری صرف نظر شود و شما را دعوت به تجربه سفری متفاوت و جذاب می کنیم که شاید نظیرش را در هیچ جای دیگر نتوانید پیدا کنید. در ادامه توجه شما را به لیست تور های ایران گردی و تفریحی داخلی جلب می کنیم.

 

منطقه برنجستانک ساری

مازندران، شیرگاه، روستای برنجستانک، دهکده توریستی سد زمزم

تور داخلی نوروز 97

تورهای داخلی نوروز 97 سارینا پرواز پارس

سفر نوروزی گردشگری ایران گردی به کلوپ ساحی مهمشان در جزیره هرمز

این تور ، منقضی شده است.

کلوپ ساحلی کهکشان واقع در جزیره هرمز از جذاب ترین و دیدنی ترین مقاصد توریستی و گردشگری ایران ، کشور عزیزمان می باشد که برای سفر و گذراندن تعطیلات نوروز 95 پیشنهاد می کنیم.

شما اینجا هستید