تور داخلی

تور های داخلی ایران گردی سارینا پرواز پارس

برای سفر تفریحی ، توریستی و گردشگری به نقاط و مقاصد داخلی کشور عزیزمان ایران ، تور داخلی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. در این تور ها می توانید مسافرتی جذاب و خاطره انگیز را با قیمت ارزان و نرخ مناسب به جاذبه های گردشگری ایران داشته باشید.

از مزایای تور داخلی می توان عدم نیاز به مدارک و پروسه های پیچیده از جمله اخذ ویزا ، گذاشتن ودیعه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

قیمت تور داخلی

تور داخلی دارای قیمت بسیار ارزان و مناسب نسبت به تور های خارجی می باشد و دلیل آن هم واضح است که عدم نیاز به پرواز های طولانی ، اخذ ویزا و همچنین همراه داشتن پول زیاد در سفر به شهر های ایران است. چرا که هر آنچه که نیاز داشته باشید می توانید در مقصد برای خود تهیه نمایید و همچنین می توانید مقدار بار زیادی را همراه خود داشته باشید.

در تدارک پکیج تور داخلی در سارینا پرواز پارس ، سعی شده از پرداختن به مقاصد و نقاط گردشگری تکراری صرف نظر شود و شما را دعوت به تجربه سفری متفاوت و جذاب می کنیم که شاید نظیرش را در هیچ جای دیگر نتوانید پیدا کنید. در ادامه توجه شما را به لیست تور های ایران گردی و تفریحی داخلی جلب می کنیم.

 

تور داخلی نوروز 97

تورهای داخلی نوروز 97 سارینا پرواز پارس

سفر نوروزی گردشگری ایران گردی به کلوپ ساحی مهمشان در جزیره هرمز

این تور ، منقضی شده است.

کلوپ ساحلی کهکشان واقع در جزیره هرمز از جذاب ترین و دیدنی ترین مقاصد توریستی و گردشگری ایران ، کشور عزیزمان می باشد که برای سفر و گذراندن تعطیلات نوروز 95 پیشنهاد می کنیم.

شما اینجا هستید