تور نمایشگاهی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با تور نمایشگاهی

برای حضور در تور نمایشگاهی همواره احتیاج به دانش و سنجش موقعیت و همچنین فراهم نمودن ابزار و دانش مفید برای موفقیت است.

نمایشگاه به مکانی گفته می شود که کالاها، خدمات، فن آوری، تکنیک های جدید، نوآوری ها و هنر ها برای معرفی و آشنایی مردم به معرض تماشا قرار داده می شود. هر عملی که توسط تولید کنندگان و فروشندگان برای معرفی کالاها در نمایشگاه انجام و منجر به فروش کالاها و خدمات گردد نوعی نمایش است. از زمان های قدیم نمایشگاه به شیوه کنونی پس از انقلاب صنعتی انگلستان شروع شده و در آغاز قرن بیستم تکامل یافته و امروزه به صورت یکی از ارکان مهم بازرگانی درآمده است.

فواید نمایشگاه

  • نمایش تفکرات دیگران
  • نمایش فن آوری های جدید
  • نمایش شیوه های جدید تولید
  • جلب توریست
  • کسب بازارهای جدید
  • آشنایی با روش ها و راه حل های نوین در حل مسائل و انجام کار ها

به عنوان مشاور جهانگردی شما، توصیه می کنیم که به عنوان صاحب یک کسب و کار، همواره در قالب تور در نمایشگاه های مورد نظر خود شرکت کنید. با این کار علاوه بر مدیریت راحت سفر، خدمات بهتر و کیفیت و راحتی بالاتری را تجربه خواهید کرد. به ادامه بخش تور های نمایشگاهی سارینا توجه فرمایید.

نمایشگاه بین المللی نساجی چین

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با حمایت نمایشگاه فرانکفورت، از 24 تا 27 آگوست 2016 در شانگهای چین با حضور بیش از 14000 غرفه دار از سراسر جهان و با 45000 بازدید کننده حرفه ای، فضایی را برای دستیابی به آخرین فناوری و دستاورد های صنعت نساجی ایجاد نموده است.

آشپزخانه، لباس و کودکان، لوازم التحریر و لوازم اداری، طراحی، هدایا و صنایع سلامت و زیبایی

صنعت تولیدات آشپزخانه، هشتمین نمایشگاه تولیدات لباس و کودکان، هفتمین نمایشگاه تزئینات لباس، هفتمین نمایشگاه لوازم التحریر و لوازم اداری، نمایشگاه طراحی، یازدهمین نمایشگاه هدایا و سومین نمایشگاه صنایع سلامت و زیبایی ژاپن

کنگره بین المللی قلب ESC 2016

کنگره سالانه جراحی داخل قلب انجمن پزشکان قلب و عروق اروپا مستقر در مرکز نمایشگاهی رم از 6 – 10 شهریور با حضور بیش از 180 نمایشگاه گزار و تحت حمایت بخش نمایشگاهی مونیخ آلمان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات بسته بندی

مجموعه نمایشگاه های فرایند فراوری و بسته بندی انواع مواد غذایی، نوشیدنی و لوازم آرایشی و پزشکی، تجهیزات و تکنولوژی های آزمایشگاهی و لابراتوار و طراحی لیبیل و بارکد برای محصولات.

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و صنایع باغبانی پکن 2016

آژانس سارینا در راستای دستیابی صاحبان صنایع ا یرانی علی الخصوص در بخش گیاهان خانگی و پارکی به آخرین فناوری و ایجاد امکان تعامل با دنیا و انتقال دانش و فناوری ، اقدام به برگزاری تور نمایشگاه گل و گیاه چین – پکن با شرایط زیر نموده است .

جشنواره لباس، صنایع دستی، زیور آلات و سوغات ایران - اتریش

بخش تور های نمایشگاهی سارینا، قصد دارد در جهت انتقال فرهنگ بین دو کشور ایران و اتریش و همچنین ایجاد اشتغال و راهیابی تولیدات ایرانی به بازار اروپا ، اقدام به برگزاری جشنواره لباس و صنایع دستی می نماید.

نمایشگاه بین المللی طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی هنگ کنگ

سی و سومین نمایشگاه بین المللی جواهرات و سنگ های قیمتی هنگ کنگ، با عرضه بخشهای مختلف در زمینه طلا، نقره، جواهرات آنتیک و عتیقه، ماشین آلات ساخت و پرداخت طلا و جواهرات، طلا و جواهرات ساخته، ساعت و ملحقات جانبی و ده ها مورد دیگر در زمینه طلا، جواهرات و سنگ های قیمتی، یکی از برترین نمایشگاه های صنعت طلا و جواهرات جهان می باشد .

شما اینجا هستید