France

جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور فرانسه

جاذبه های گردشگری و توریستی زیبا و دیدنی کشور فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) را داده‌اند.

با ۷۰ میلیون گردشگر در سال ۱۹۹۸، فرانسه اولین کشور توریستی جهان، بالاتر از اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان، چین و مکزیک قرار دارد.
در سال ۲۰۰۶، ۷۹٫۱ میلیون نفر توریست به فرانسه سفر کرده‌اند که این تعداد بیشترین در میان کشورهای جهان بوده‌است. درآمد فرانسه از این تعداد توریست برابر ۴۶٫۳ میلیارد دلار بوده‌است.
روز ملی فرانسه چهاردهم ژوئیه‌است. حاکمیت و اکثریت با مسیحیت کاتولیک است، ولی پروتستان‌ها، یهودی‌ها و مسلمانان نیز در این کشور زندگی می‌کنند.

در ادامه این بخش، با معرفی مکان های زیبا و دیدنی این کشور جهت خرید تور فرانسه یا خرید تور اختصاصی سفارشی به فرانسه و همچنین جاذبه های توریستی و گردشگری کشور فرانسه ، همراه سارینا پرواز باشید.

Thailand

جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند

زیباترین جاذبه های گردشگری و توریستی کشور تایلند

تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌ جزیره هند و چین واقع در جنوب شرقی آسیا می باشد.  این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه ‌است. این کشور یکی از توریست پذیر ترین مقاصد جنوب شرقی آسیا می باشد.

زبان رسمی کشور تایلندی، پایتخت و همچنین پرجمعیت‌ ترین شهر آن بانکوک و مذهب حدود ۹۵ درصد مردم بودایی است.

کشور توریستی تایلند که قرن‌ ها با نام سیام Siam شناخته می ‌شد، شاهراه مذهب، فرهنگ و مهاجرت آسیای جنوب شرقی بوده ‌است. تایلند کنونی به سال ۱۲۳۸ ایجاد شده و برخلاف کشورهای منطقه، هیچگاه مستعمره و تحت سلطه قدرت‌ های اروپایی نبوده ‌است. کلمه تای Thai به معنی لبخند است و تایلند یعنی سرزمین لبخند. قرن‌ ها پیش، مردمی از جنوب چین به تدریج به سوخوتای (تایلند کنونی) مهاجرت کرده و به تدریج در مناطق حاصلخیز کناره رودی در جنوب چین ساکن شدند. در اوایل قرن ۱۴، تایلندی ‌ها شهر کوچکی را در سوخوتای بنا کرده و در اواسط این قرن نیز آنجا را به پادشاهی مستقل تایلند تبدیل کردند که پیدایش زبان، فرهنگ و معماری این کشور هم متعلق به همین دوره‌ است.


در ادامه این بخش، با معرفی مکان های زیبا و دیدنی تایلند جهت خرید تور تایلند یا خرید تور اختصاصی سفارشی به تایلند و همچنین جاذبه های توریستی و گردشگری کشور تایلند ، همراه سارینا پرواز باشید.
شما اینجا هستید