جاذبه های توریستی گردشگری

زیبا ترین و بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری اوکراین

زیباترین جاذبه های توریستی و گردشگری اوکراین

در معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری کشور اوکراین، همراه سارینا پرواز پارس باشید.

 

اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور با روسیه، بلاروس، لهستان، اسلوواکی، مجارستان، رومانی و مولداوی هم‌مرز است.
اوکراین یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپای شرقی است که سکونت انسان ها در آن به ۴۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد، یکی از موضوعاتی که باعث افزایش گردشگری در چند سال گذشته در این کشور شده است بکر بودن این کشور، مردمی خونگرم و دوستداشتنی و استقبال خوب مردم این کشور از توریست ها است.

جاذبه های توریستی هنگ کنگ

درباره هنگ کنگ : اطلاعات و جاذبه های توریستی گردشگری هنگ کنگ

هنگ کنگ که در سده نوزدهم همچون یک بندر بازرگانی عمل می ‌کرد امروزه به صورت یک مرکز اصلی امور مالی در جهان درآمده است. هنگ کنگ از سال 1894 به مدت 155 سال جزو مستعمرات پادشاهی بریتانیا بود و در سال 1977 به خاطر انقضاء پیمان قبلی به جمهوری خلق چین پیوست. بر پایه قانون مقرر، قرار است هنگ کنگ تا سال 2047 از درجه بالایی از خود مختاری برخوردار باشد.

هنگ کنگ همچنین از قطب های مطرح گردشگری آسیا می باشد. در ادامه مطلب ، با ما در معرفی جاذبه های توریستی هنگ کنگ برای سفر ، همراه باشید.

جاذبه های توریستی و گردشگری ایتالیا

درباره ایتالیا

ایتالیا پنجمین کشور توریستی گردشگری و همچنین پنجمین کشور پرجمعیت در اروپاست. از لحاظ جغرافیایی این کشور چکمه مانند در جنوب اروپا قرار دارد و جزو 8 کشور صنعتی جهان محسوب می شود.با این حال در کمتر جایی از دنیا هنر و زندگی اینقدر آسان با هم درآمیخته می شوند.این کشور ممکن است مهد ظهور نامهای شاخصی چون دانته، میکلانژ، داوینچی، بوتیچلی بوده باشد. اما سرزمین سالواتوره فراگامو، جورجو آرمانی و گوالتی یرو مارکزی نیز به حساب می آید. غذا، مُد، هنر و معماری – خیلی زود متوجه خواهید شد که باور مردمان این کشور به خوب و راحت زندگی کردن است.

زیبا ترین و دیدنی ترین جاذبه های توریستی و گردشگری فرانسه

جدیدترین و زیباترین جاذبه های توریستی و گردشگری فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشور های اروپای غربی است و همواره جزو جذاب ترین کشور ها از نظر صنعت توریسم و گردشگری بوده است.
قسمت‌ های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب‌ وهوای معتدل است و علاوه بر این، شاهد جاذبه‌ های گردشگری و توریستی  فراوانی در این کشور هستیم.

همین دو دلیل هستند که باعث شده‌ اند، سالانه‌، میلیون‌ ها نفر برای گردش به فرانسه سفر می‌کنند. در ادامه این مقاله همراه ما به برخی جاذبه های زیبا و دیدنی گردشگری در کشور فرانسه سری بزنید.

زیبا ترین و بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند

زیباترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند

در معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری کشور تایلند ، همراه سارینا پرواز پارس باشید.

 

تایلند یکی از مناطق جذاب گردشگری و توریستی در جهان است، سواحل آرام و زیبا، شهرهای پر رفت و آمد، معابد باشکوه و طبیعت بی نظیر آن هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند. ما در اینجا تعدادی از بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند را برایتان آورده ایم.

شما اینجا هستید