Blog

جاذبه های توریستی و گردشگری شهر میلان ایتالیا - پایتخت و مرکز مد و زیبایی دنیا

میلان (Milano) دومین شهر بزرگ ایتالیا و پرجمعیت ترین شهر آن است. این شهر در دشت لومباردی قرار دارد. این شهر که در حد فاصل بین کوه های آلپ و آپنین واقع شده دارای مراکز بزرگ فروش لباس است. میلان شب های خاطره انگیزی را برای مسافران، توریست ها و گردشگران به جای می گذارد و سوای مناطق تفریحی بسیاری که دارد، نمایشگاه ها و موزه های زیبایی را در پیش چشمان ما می گذارد. میلان شهری زیبا و مدرن است که توانسته ترکیبی از ایتالیای دیروز و امروز را در معرض دید همگان قرار دهد.

از سال 2002 تا کنون، هر 2 سال یک بار، نمایشگاه صنعت پخت نان و شیرینی و شکلات با پشتیبانی اشتوتگارت آلمان برگزار میشود. این نمایشگاه که در میان تولید کنندگان به خوبی شناخته شده است.

جاذبه های توریستی و گردشگری بالی اندونزی

جاذبه های توریستی و گردشگری اندونزی - جزیره بالی

جزیره بالی ، بهشت افسانه ای و زیباترین جاذبه توریستی اندونزی

جزیره زیبای بالی در اندونزی ، جزیره خدایان ، بهشت افسانه ای و زیبا ترین جزیره اندونزی تنها گوشه ای از القاب جزیره ای است که در گوشه ای از اندونزی جا خوش کرده است. صفاتی که البته باز هم گویای ویژگی های شگفت انگیز آن نیست. در حقیقت بالی یکی از 17500 جزیره در اندونزی است که در میان همسایگان خود به زیبایی می درخشد و سرسبزی و طبیعت آن با دیگر جزایر این کشور ، قابل مقایسه نیست. در ادامه مطلب در مورد جزیره زیبا و دیدنی بالی بیشتر بخوانید.

صفحه1 از2

دریافت آخرین تور ها و پیشنهادات سارینا

شما اینجا هستید